Wejście na festiwal znajduje się od strony ul. Powstańców Śląskich.

Wejścia będą podzielone na strefy według zakupu biletów.

Planowane są wejścia oddzielne dla rodzin z dziećmi poniżej 7 lat.

Przejścia między strefami posiadają bramki pośrednie. Otwarcie bramek głównych planowane jest na godzinę 12.00 każdego dnia.

Na terenie Miasteczka Festiwalowego będzie można skorzystać z zakupów przysmaków koreańskich, pamiątek festiwalowych, kosmetyków oraz artykułów związanych z występującymi zespołami.

Wejście dla strefy VIP i DIAMENT znajduje się  od strony ulicy Piastów

Na terenie festiwalu należy dostosować się do zaleceń i poleceń Ochrony.

Ochrona może odmówić wejścia na festiwal osobom, które uznano za zagrożenie bezpieczeństwa innych uczestników czy Artystów (w tym osoby, które zostały już uznane dla zagrożenia bezpieczeństwa festiwalu i działają przeciwko Organizatorom i Wydarzeniu).  W takim przypadku koszt biletu będzie zwracany na miejscu.

Przed wejściem na festiwal należy zapoznać  się z informacją dotyczącą Bezpieczeństwa i Ochrony na festiwalu, który będzie dostępny przed wejściami jak również na naszej stronie na dwa tygodnie przed festiwalem.

PLAN FESTIWALU

  1. pl
  2. en

K-POP STARS FESTIVAL

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione na stronie K-POP STARS FESTIVAL w obrębie domen: www.kpopstarsfestival.com,  www.kpopfestival.pl, są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Zabrania się umieszczania materiałów lub ich części pochodzących z tej strony na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze.